Вінгер Арсеналу Мартінеллі зазнав пошкодження у грі з Ман Сіті

66
1 хвилина
Вінгер Арсенала Габріель Мартінеллі зазнав пошкодження в матчі Кубка англійської ліги проти Манчестер Сіті (1: 4).

У першому таймі 19-річний бразилець зіштовхнувся з воротарем господарів Заком Штеффеном. Він зміг продовжити гру і повернувся на поле після перерви, але попросив заміну.

За словами головного тренера Мікеля Артети, Габріель пошкодив гомілку. Більшу частину нинішнього сезону Мартінеллі пропустив через травму коліна.

Матч проти Сіті став для нього другим у сезоні. Мартінеллі віддав результативну передачу в моменті з голом Олександра Ляказетта – першим і єдиним для Арсеналу в звітному матчі.

Всього Мартінеллі зіграв в 28 матчах першої команди Арсеналу, забив 10 голів і віддав п’ять результативних передач.

У наступному матчі Арсенал прийме Челсі в суботу, 26 грудня. Початок – о 19:30 за київським часом.