В Україні планують майже в три рази збільшити витрати на спорт і фізичну культуру

155
1 хвилина
В Україні планують майже в три рази збільшити витрати на спорт і фізичну культуру
Міністерство молоді та спорту України має намір майже в три рази збільшити державні витрати на спорт і фізичну культуру в період з 2020 по 2024 рік.

Очікується, що витрати збільшать з 25,3 мільярда гривень до 69,25 мільярда. При цьому зростуть витрати державного та місцевих бюджетів, а інші джерела залишаться без змін.

Таким чином, планується продовжити до 2024 року Державну цільову соціальну програму розвитку фізичної культури і спорту, яка була прийнята в 2017 році.

Нагадаємо, що в листопаді Кабінет Міністрів України прийняв стратегію про розвиток фізичної культури і спорту. На її втілення знадобиться вісім років. У Кабміні планують: збільшити відсоток населення, яке буде регулярно займатися спортом, до 30%, створити п’ять сучасних центрів підготовки спортсменів (Центр-Схід-Захід-Південь-Північ).

Раніше Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт повідомляв, що на спортивну інфраструктуру в Україні йде багато грошей, але потрібні мільярди гривень.

Читайте також: Українська асоціація футболу пояснила рішення УЄФА присудити Україні технічну поразку у матчі зі Швейцарією

Читайте также

  • Коментарі
Завантаження коментарів ...