Україна у суді оскаржуватиме технічну поразку у матчі зі Швейцарією — УАФ

170
2 хвилини
Україна у суді оскаржуватиме технічну поразку у матчі зі Швейцарією — УАФ
Українська асоціація футболу подала заяву до Спортивного арбітражного суду Лозанни, щоб оскаржити рішення про технічну поразку національної збірної у матчі зі Швейцарією. Українській команді присудили поразку попри те, що матч не відбувся.

Про це повідомили на сайті Української асоціації футболу (УАФ), пише hromadske.

Заяву на оскарження рішення Апеляційного комітету УЄФА подали після того, як УАФ отримала його мотиваційну частину. Головний аргумент УЄФА полягав у тому, що українська сторона повинна була забезпечити участь у матчі нової команди, яку необхідно було б зібрати й відправити чартером до Швейцарії протягом 24 годин.

Водночас, за словами генерального секретаря УАФ Юрія Запісоцького, цю вимогу можливо було б виконати, якби в України для цього було принаймні два дні.

«Позиція Української асоціації футболу була однозначною ще до отримання повного тексту документу — ми будемо оскаржувати рішення Апеляційного комітету УЄФА в Лозанні, адже вважаємо, що не всім нашим аргументам було надано належну оцінку під час розгляду справи», — заявив Запісоцький.

В УАФ зазначили, що для максимального захисту інтересів збірної України в суді, окрім власних юристів асоціації, також залучили фахівців у галузі спортивного права кращих юридичних компаній Іспанії та Швейцарії, а також представників адвокатської спільноти з Асоціації правників України.

Читайте також: Тренерів НБА зобов’язали носити маски під час матчів і тренувань
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...