Україна перемогла Іспанію на НСК Олімпійський завдяки голу Циганкова

323
1 хвилина
Збірна України вдома мінімально перемогла Іспанію (1:0) в матчі 4-го туру групи 4 дивізіону А Ліги націй.

У першому таймі іспанці кілька разів загрожували воротам збірної України, але Серхіо Рамосу, Ансуї Фаті і Родріго не вдалося переграти Георгія Бущана.

Після перерви Іспанія продовжувала володіти ініціативою, але забити гол гостям не вдалося. А на 76-й хвилині Україна несподівано повела в рахунку. Віктор Циганков, який з’явився на полі в середині другого тайму, приніс синьо-жовтим перемогу.

Україна набрала 6 очок і залишається на третьому місці групи 4. Іспанія з 7 очками очолює турнірну таблицю. У другому матчі квартету Німеччина вдома зіграла внічию зі Швейцарією (3:3).

У наступному турі 14 листопада Україна на виїзді зіграє з Німеччиною, Іспанія зустрінеться зі Швейцарією.