У Токіо допустили проведення Олімпіади без глядачів

271
1 хвилина
У Токіо допустили проведення Олімпіади без глядачів
Якщо відсутність глядачів на Олімпійських іграх в Токіо стане єдиним можливим варіантом проведення змагань, організаторам варто розглянути такий сценарій. Про це заявив глава оргкомітету «Токіо-2020» Есіро Морі телеканалу NHK.

За словами Морі, проведення Олімпіади без глядачів буде розглядатися тільки в крайньому випадку. Зараз такий варіант не обговорюється. «Однак нам необхідно задуматися, якщо це стане єдиним можливим сценарієм», — сказав він. При такому розкладі, можливо, постане питання про скасування Ігор, додав глава оргкомітету.

Морі заявив, що обмеження числа уболівальників на трибунах для зниження ризику поширення коронавируса —складне завдання. Скорочення глядачів повинно відбуватися на підставі критеріїв. Як можливий варіант він назвав допуск на стадіони тільки громадян Японії.

Функціонер вважає, що ще одне перенесення Олімпіади, в разі продовження пандемії коронавіруса, малоймовірне. «Взимку 2022 року Олімпіада в Пекіні, в 2024 — в Парижі, — нагадав Морі. — Все розписано до 2028 року. Ймовірності, що Париж нам поступиться, немає».

Ігри в Токіо планувалося провести з 24 липня по 9 серпня 2020 року, але через поширення COVID-19 змагання перенесли на рік. Олімпіада повинна пройти з 23 липня по 8 серпня 2021 року.
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...