УЄФА перерахував ризики проведення ЧС кожні два роки

56
2 хвилини
УЄФА перерахував ризики проведення ЧС кожні два роки
УЄФА випустив на своєму сайті спеціальну заяву з приводу розгляду ФІФА варіанту проведення чемпіонату світу кожні два роки.

«Ми вважаємо за краще підходити до такого серйозного питання комплексно, а не спекулятивно. УЄФА розчарований прийнятим підходом, згідно з яким проєкти радикальних реформ спочатку оприлюднюються і відкрито просуваються, перш ніж всі зацікавлені сторони отримують можливість участі у консультаційному процесі», — йдеться в заяві.

УЄФА навів список небезпек, пов'язаних з оголошеним планом:

  • зниження значущості світової футбольної події №1, адже проведення турніру раз на чотири роки надавало йому таємничості, на якій виросли покоління уболівальників;
  • розмиття спортивних можливостей для слабших національних команд через заміну регулярних матчів фінальними змаганнями;
  • ризик для довгострокового здоров'я гравців, які змушені щорічно брати участь в літніх змаганнях високого рівня інтенсивності замість більш тривалих перерв для відновлення сил у вільні роки;
  • ризик для майбутнього жіночих турнірів, яких позбавляють ексклюзивних слотів і відправляють в тінь частих топових чоловічих турнірів.

В УЄФА заявили, що це лише деякі з серйозних побоювань, які викликані пропозицією ФІФА. «І тільки необґрунтованими рекламними слоганами про передбачувані плюси більш щільного календаря для фінальних турнірів цю стурбованість не розвієш», — також сказано в заяві.

УЄФА вважає, що майбутнє міжнародного календаря повинно вирішуватися в рамках повноцінного консультаційного процесу та обміну думками між ФІФА, конфедераціями та причетними до організації турнірів сторонами. Також в УЄФА відзначили, що 14 вересня союз і 55 європейських асоціацій попросили ФІФА організувати спеціальну зустріч, щоб отримати можливість озвучити стурбованість впливом таких планів, але досі не отримали від ФІФА відповіді на цей запит.

Читайте також: «Тоттенгем» в серії пенальті обіграв «Вулвергемптон»
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...