Суркіс заявив, що готовий продати «Динамо»

1152
2 хвилини
Суркіс заявив, що готовий продати «Динамо»
Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс заявив, що готовий продати клуб, але до сих пір не отримував жодної пропозиції про покупку. Про це він повідомив в інтерв'ю Петру Маге, опублікованому на Youtube-каналі «112 Україна».

«Я стверджую, що ми в футбол прийшли в 1996 році, і з того часу не було жодної пропозиції про покупку клубу. Всі говорять, що треба продати. Я готовий. Але немає бажаючих. Мої діти точно не хочуть, щоб я їм залишив це навантаження», — запевнив Суркіс.

Президент «Динамо» зазначив, що вважає правильним призначення Луческу тренером клубу і впевнений, що в разі позитивних результатів вболівальники будуть аплодувати румунському фахівцеві.

«Я, перш за все, вважав, що у нас дуже розумні вболівальники, апріорі, в більшій своїй мірі. І вони правильно оцінять цей хід, тому що я виходив тільки з спортивного принципу, ні в якому разі не з політичного», — підкреслив Суркіс.

Також Суркіс заявив, що Луческу розуміє фінансове становище «Динамо», яке значно поступається в цьому аспекті донецькому «Шахтарю», і готовий робити ставку на молодих гравців.

«Коли люди щось вкладають, вони можуть вимагати. А щось ходити і кричати ... Ну я можу зараз почати вболівати за «Барселону», образно кажучи. Поїду і буду кричати: «Барселона» повинна бути першою!». А мене запитають: «А ти хто такий взагалі?». Є люди, які провокують, і у мене складається враження, що це не просто так. Але ми це з'ясуєм », — розповів Суркіс про свої стосунки з ультрас.
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...