Шевченко покинув пост головного тренера збірної України

62
1 хвилина
Шевченко покинув пост головного тренера збірної України
Головний тренер збірної України Андрій Шевченко повідомив в Instagram, що покинув свій пост. Спеціаліст тренував команду з 2016 року.

«Сьогодні добіг кінця мій контракт з Українською асоціацією футболу, я провів п’ять років з головною командою країни. Це була наполеглива робота, яка довела, що ми здатні грати в сучасний футбол. Я вдячний президентові і виконкому УАФ за надану можливість попрацювати зі збірною України, вдячний кожному гравцеві, кожній людині хто допомагав і був причетний до команди. Велика вдячність всім вболівальникам за підтримку і критику. Разом нам вдалося показати, що наш футбол може бути конкурентним, результативним і цікавим. З вірою в Україну», — написав Шевченко.

Під його керівництвом команда здобула 25 перемог. Великим досягненням збірної України при Шевченко став вихід в 1/4 фіналу Євро-2020. Це також кращий результат команди в рамках чемпіонатів Європи.

За період кар'єри гравця Шевченко забив за українську збірну 48 м'ячів в 111 матчах. Він найкращий бомбардир в історії команди, разом з якою вийшов у 1/4 фіналу чемпіонату світу у 2006 році.

Читайте також: УЄФА оголосив найкращий гол сезону
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...