Румунського рефері Кольческу можуть відсторонити мінімум на 10 матчів

193
1 хвилина
Румунський арбітр Себастьян Кольческу може отримати серйозне покарання від УЄФА.

Повідомляється, що Кольческу буде відсторонений мінімум на 10 матчів в разі, якщо буде доведена його вина в расистських образах асистента тренера Башакшехіра П’єра Вебо. Офіційна інформація від дисциплінарного комітету УЄФА з’явиться найближчим часом.

Нагадаємо, що вчора румун був резервним рефері в матчі шостого туру групового етапу Ліги чемпіонів між ПСЖ і Башакшехіром. На 14-й хвилині головний арбітр Овідіу Хацеган видалив з лавки запасних Вебо, однак тренер звинуватив у расизмі Кольческу – на думку камерунця, рефері назвав його «чорним».

Обидві команди покинули поле, а матч перерваний. Сьогодні о 19:55 відбудеться догравання поєдинку. Відзначимо, що Вебо вже скасували червону картку, а зустріч обслужить інша суддівська бригада.