ПСЖ вперше за чверть століття вийшов в півфінал Ліги чемпіонів

58
1 хвилина
Французький «Парі Сен-Жермен» в чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів з рахунком 2:1 здобув перемогу над італійською «Аталантою» і пройшов до півфіналу вперше з сезону 1994/95.

Обидва голи були забиті в кінці зустрічі, що проходила в Лісабоні. На 90-й хвилині відзначився Маркіньос, на 90+3 хвилині другий м'яч оформив Ерік Шупо-Мотінг. До самого кінця матчу «Аталанта» лідирувала — Маріо Пашаліч забив гол у ворота ПСЖ на 27-й хвилині.

На 79-й хвилині воротар ПСЖ Кейлор Навас через травму був замінений, його місце зайняв Серхіо Ріко.

Раніше ПСЖ і «Аталанта» не зустрічалися. Французи до цього жодного разу не вигравали на турнірі у італійців. Клуб з Бергамо вперше за свою історію пройшов в чверть фіналу Ліги чемпіонів.

«Парі Сен-Жермен» став першим півфіналістом ЛЧ. Його суперники повинні визначитися пізніше в результаті матчів між «Лейпцигом» і «Атлетіко», «Барселоною» і «Баварією», а також «Манчестер Сіті» і «Ліоном».