ПСЖ на виїзді обіграв Манчестер Юнайтед у видовищному матчі

220
1 хвилина
У поєдинку п’ятого туру групового раунду Ліги чемпіонів ПСЖ здобув важливу перемогу над Манчестер Юнайтед – 3:1.

Парижани першими відкрили рахунок в матчі, після того, як вдалося відзначитися Неймару. Червоні дияволи відповіли своїм голом до перерви – після рикошету від ноги захисника забив Маркус Рашфорд.

Після перерви футболісти МЮ втратили кілька хороших моментів для взяття воріт – Антоні Марсьяль не влучив у порожні ворота, а Едінсон Кавані потрапив у штангу. ПСЖ, в свою чергу, реалізував свій момент – відзначився Маркіньос. А вже в компенсований час дубль оформив Неймар.

Манчестер Юнайтед догравав цю зустріч в меншості – за дві жовті картки був вилучений екс-півзахисник Шахтаря Фред.

Після цього матчу ПСЖ, Манчестер Юнайтед і РБ Лейпциг лідирують в групі Н і мають в своєму активі по 9 очок. В останньому турі МЮ відправиться в гості до Лейпцига, а ПСЖ вдома прийме Башакшехір.