Понад 10 європейських збірних пригрозили вийти з ФІФА

49
2 хвилини
Понад 10 європейських збірних пригрозили вийти з ФІФА
Кілька європейських збірних розглядають можливість виходу з ФІФА через наміри федерації проводити чемпіонат світу кожні два роки. Як повідомляє Associated Press з посиланням на два джерела, понад десять національних футбольних асоціацій уже повідомили УЄФА про своє бажання вийти зі складу міжнародної федерації.

Про це минулого тижня натякали федерації шести північних європейських країн. «Якщо в ФІФА вирішать прийняти пропозицію щодо проведення чемпіонатів світу раз у два роки, то футбольні асоціації Скандинавії повинні будуть розглянути подальші дії та сценарії, які ближче до наших фундаментальних цінностей, ніж те, що являє собою поточну пропозицію ФІФА», — було сказано в спільній заяві футбольних федерацій Данії, Швеції, Норвегії, Фінляндії, Ісландії та Фарерських островів.

Напередодні іспанська радіостанція Cadena SER повідомила, що ФІФА розіслала національним асоціаціям презентацію з пропозицією проводити чемпіонати світу раз у два роки, починаючи з 2026 року.

AP відзначило, що можливий вихід з ФІФА ніяк не вплине на участь клубів і збірних окремих національних асоціацій в турнірах під егідою УЄФА. Наприклад, Гібралтар став членом УЄФА у 2013 році та три роки виступав в турнірах під егідою спілки, перш ніж увійшов у ФІФА.

Читайте також: ФІФА планує проводити ЧС кожні два роки з 2026
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...