Павелко терміново вилетів у Рим на переговори з УЄФА

76
1 хвилина
Павелко терміново вилетів у Рим на переговори з УЄФА
Президент Української асоціації футболу (УАФ) Андрій Павелко вчора терміново вилетів у Рим для переговорів зі Спілкою європейських футбольних асоціацій (УЄФА) щодо її рішення стосовно внесення коригування у форму національної збірної України з футболу. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Учора ввечері ми отримали лист від УЄФА щодо нових рішень, які були прийняті стосовно форми національної збірної з футболу. Зранку я терміново вилетів у Рим, де перебуваю зараз і де тривають наші переговори з представниками УЄФА. У своєму листі УЄФА підтверджує, що дизайн нашої форми був попередньо погоджений до кожної літери і з гаслом „Героям слава!“. Це гасло вже давно є традиційним привітанням для наших уболівальників на всіх стадіонах і на всіх матчах національної збірної України! Воно футбольне, і саме тому було затверджене УЄФА», — написав Павелко на своїй сторінці у Facebook у четвер.

Він також наголосив, що УАФ завжди поважала міжнародні спортивні принципи і дотримувалася правил, якими у своїй роботі керуються найвищі футбольні органи.

«Так було й цього разу, і буде надалі. Триматиму вас в курсі перебігу переговорів. Слава Україні! Героям слава!», — підсумував Павелко.

Читайте також: РФС назвав політизованою форму збірної України після рішення УЄФА
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...