«Мілан» обіграв «Болонью» в матчі чемпіонату Італії з футболу

264
1 хвилина
Футболістам «Мілана» вдалося здобути перемогу в домашньому матчі з «Болоньєю» 34-го туру чемпіонату Італії з футболу.

Гра завершилася з рахунком 5:1. У складі переможців відзначилися Алексіс Салемакерс (10-а хвилина), Хакан Чалханоглу (24-а хвилина), Ісмаель Беннасер (49-а хвилина), Анте Ребич (57-а хвилина) і Давиде Калабрія (90 + 2). У команді тих, хто програв м'яч забив Такехіро Томіясу (44-а хвилина).

«Мілан» не програє вже вісім матчів поспіль в чемпіонаті: у команди було шість перемог і дві нічиї. Зараз клуб займає шосте місце в турнірній таблиці, набравши 56 очок. «Болонья» розташовується на 10-му місці, у команди в активі 43 очки.

У наступному турі «Мілан» 21 липня на виїзді проведе матч з «Сассуоло», «Болонья» в цей же день в гостях зіграє з «Аталантою».