Манчестер Юнайтед вирвав перемогу над ПСЖ

153
1 хвилина
У поєдинку першого туру групового етапу Ліги чемпіонів Манчестер Юнайтед на виїзді обіграв ПСЖ – 2:1.

Червоні дияволи вийшли вперед у першому таймі, після того як Бруну Фернандеш з другої спроби переграв з пенальті Кейлор Наваса. Португалець не зміг забити з першого разу, але арбітр зафіксував вихід з лінії воріт з боку Наваса і дав хавбеку МЮ шанс перебити пенальті.

У другому таймі ПСЖ зумів зрівняти рахунок – після розіграшу кутового Антоні Марсьяль відзначився голом у свої ворота. Але за кілька хвилин до кінця гри Маркус Рашфорд приніс своїй команді три очки.

В іншому матчі групи Н Лейпциг вдома переміг Башакшехір. У наступному турі МЮ вдома зіграє проти Биків, а ПСЖ відправиться в гості до турецького клубу.