«Манчестер Юнайтед» переміг «Бернлі» і вийшов на перше місце в АПЛ

74
1 хвилина
«Манчестер Юнайтед» обіграв «Бернлі» у перенесеному матчі першого туру чемпіонату Англії з футболу.

Зустріч в Бернлі завершилася з рахунком 1: 0. Гол на 71-й хвилині забив Поль Погба.

«Манчестер Юнайтед» продовжив безпрограшну серію до 11 матчів і з 36 очками вийшов на перше місце в турнірній таблиці прем'єр-ліги, випередивши на три бали йде другим «Ліверпуль». «Бернлі», в активі якого 16 очок, розташовується на 16-му рядку.

В іншому матчі вівторка «Евертон» в рамках 18-го туру на виїзді переміг «Вулверхемптон» — 2:1. У складі «ірисок» голи забили Алекс Івобі (6-я) і Майкл Кін (77-я). У господарів відзначився Рубен Невеш (14-я).