«Манчестер Юнайтед» обіграв «Лестер» і пройшов в Лігу чемпіонів

84
1 хвилина
В рамках заключного для сезону 2019/20 38-го туру Англійської Прем'єр-ліги (АПЛ) «Лестер Сіті» програв на своєму полі «Манчестер Юнайтед» (МЮ) з рахунком 0:2. Завдяки цій перемозі манчестерський клуб зайняв третє місце в підсумковій таблиці, випередивши за додатковими показниками лондонський «Челсі», і кваліфікувався в Лігу чемпіонів на наступний сезон.

Рахунок в матчі був відкритий ближче до кінця зустрічі — на 71-й хвилині пенальті реалізував португалець Бруну Фернандеш. Другий м'яч у ворота «Лестера» відправив англієць Джессі Лінгард на 8-ій доданій до другого тайму хвилині.

Крім МЮ в наступному сезоні Ліги чемпіонів від Англії зіграють «Ліверпуль», який став чемпіоном АПЛ вперше за 30 років, а також «Манчестер Сіті» (друге місце) і «Челсі» (четверте місце). Всі чотири команди почнуть виступ у єврокубку з групового етапу.

«Лестер» міг опинитися в зоні Ліги чемпіонів, якби обіграв «Юнайтед». Але в підсумку команда Брендана Роджерса зайняла лише п'яте місце в турнірній таблиці і потрапила в Лігу Європи. У складі «Лестера» по ходу чемпіонату особливо виділився Джеймі Варді. 33-річний англійський форвард забив 23 м'ячі в 35 матчах і став найкращим бомбардиром сезону.