«Манчестер Юнайтед» і «Рома» зустрінуться в 1/2 фіналу Ліги Європи

55
1 хвилина
Англійський футбольний клуб «Манчестер Юнайтед» зіграє з італійською «Ромою» в півфіналі Ліги Європи.

«Манчестер Юнайтед» у чвертьфіналі грав з іспанської «Гранадою». У матчі-відповіді в четвер команда з Манчестера вдома обіграла свого суперника з рахунком 2:0. М’яч на 6-й хвилині забив Едінсон Кавані, ще один в компенсований час у свої ворота відправив гравець «Гранади» Хесус Вальєхо. Перша гра 15 квітня завершилася перемогою «Манчестер Юнайтед» з аналогічним рахунком. Уругвайський форвард Кавані забиває в єврокубках 11 сезонів поспіль, причому в Лізі Європи до цього матчу він не забивав з грудня 2012 року, тоді в складі італійського «Наполі» він вразив ворота нідерландського ПСВ.

«Рома» в матчі-відповіді 1/4 фіналу приймала нідерландський «Аякс». У першому матчі римляни здобули перемогу з рахунком 2:1, друга гра завершилася внічию — 1:1. У складі господарів забитим м’ячем відзначився Едін Джеко (72-я хвилина), у гостей відзначився Брайан Броббі (49). За сумою двох зустрічей в наступний раунд пройшов італійський клуб.