Мадридський «Реал» переміг «Ліверпуль» з рахунком 3:1

26
1 хвилина
Мадридський «Реал» переміг «Ліверпуль» з рахунком 3:1 в першому чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів. Зустріч пройшла в Мадриді при порожніх трибунах стадіону «Альфредо ді Стефано», де зазвичай виступає молодіжна команда «Реалу».

У складі господарів голами відзначилися Вінісіус Жуніор (27-я і 65-а хвилини) і Марко Асенсіо (36). У гостей м'яч на рахунку Мохамеда Салаха (51).

Для «Ліверпуля» це перша невдача в рамках розіграшу плей-офф. На стадії 1/8 команда за підсумками двох матчів виявилася сильнішою «Лейпцига» (2:0, 2:0). На груповому етапі команда зазнала лише однієї поразки, їй не вдалося впоратися з «Аталантою» (0:2).

Матч чвертьфіналу у відповідь пройде 14 квітня в Англії. Переможець цього протистояння в півфіналі зіграє проти переможця пари «Челсі» — «Порту».