«Ліверпуль» розгромив «Манчестер Юнайтед» з рахунком 5:0

45
1 хвилина
«Ліверпуль» розгромив «Манчестер Юнайтед» в матчі 9-го туру чемпіонату Англії. Недільна гра на «Олд Траффорд» завершилася з рахунком 5:0.

Уже в першому таймі гості відправили у ворота МЮ чотири м'ячі. На 5-й хвилині відзначився Набі Кейта, на 13-й рахунок подвоїв Діогу Жота. Потім дубль оформив Мохаммед Салах (38, 45+5). А після перерви єгиптянин забив свій третій гол у цьому матчі (50).

На 60-й хвилині пряму червону картку отримав півзахисник МЮ Поль Погба. Француз грубо зіграв проти Набі Кейта, і той не зміг продовжити гру.

Ця перша велика перемога «Ліверпуля» над МЮ за останні 7 років. Останній раз «червоні» розгромили «Манчестер Юнайтед» на виїзді в чемпіонаті Англії — в березні 2014 року з рахунком 3:0.

«Ліверпуль» йде на другому місці в чемпіонаті Англії з 21 очком. У МЮ — 14 балів і сьомий рядок. У наступному турі «Ліверпуль» 30 жовтня зустрінеться з «Брайтоном». В цей же день «Манчестер Юнайтед» в гостях зіграє з «Тоттенгемом».