«Ліверпуль» після завоювання чемпіонства з великим рахунком програв «Манчестер Сіті»

234
1 хвилина
«Манчестер Сіті» розгромив «Ліверпуль» в домашньому матчі 32-го туру чемпіонату Англії по футболу. Зустріч завершилася перемогою «городян» з рахунком 4:0.

Рахунок в матчі на 25-й хвилині відкрив півзахисник «Манчестер Сіті» Кевін де Брейне, який реалізував пенальті. У першому таймі також відзначилися Рахім Стерлінг і Філ Фоден.

На 66-й хвилині остаточний рахунок у матчі встановив захисник «Ліверпуля» Алекс Окслейд-Чемберлен. Він відправив м'яч у свої ворота після удару Стерлінга.

Цей матч став для «Ліверпуля» першим після завоювання чемпіонства в АПЛ. Перед початком матчу гравці «Манчестер Сіті» влаштували чемпіонський коридор, аплодуючи гравцям суперника, коли ті виходили на поле.

«Ліверпуль» став чемпіоном Англії минулого тижня, після того як «Манчестер Сіті» програв «Челсі» з рахунком 1: 2. Команда виграла національну першість за сім турів до кінця сезону, завоювавши цей титул вперше з 1990 року.