Кіберспорт офіційно визнали видом спорту в Україні

826
1 хвилина
Кіберспорт офіційно визнали видом спорту в Україні
Кіберспорт офіційно визнали видом спорту в Україні – таке рішення прийняли 7 вересня на засіданні Комісії з визнання виду спорту в Україні. Про це повідомив заступник міністра цифрової трансформації Олександр Борняков на своїй сторінці у фейсбуці.

«Для нашої країни це історичний момент, адже кіберспорт — це вже давно не просто «стрілялки», а фундаментальний елемент сучасної цифрової культури. Ним захоплюються близько 600 мільйонів людей, серед яких і мільйони українців», — написав заступник міністра.

Борняков заявив, що в Україні висока культура кіберспорту та сильні гравці. Наші команди регулярно перемагають на різноманітних турнірах по всьому світу. Ця індустрія вже давно перетворилась в справжній бізнес, який приносить багато користі та можливостей як локального, так і світового масштабу.

«Сподіваюсь, що кіберспорт в Україні сьогодні став не тільки офіційним видом спорту, а й частиною економіки нашої країни. Адже проведення змагань, розвиток інфраструктури та розробка ігор може значно поповнювати бюджет країни та відкриватиме нові можливості та перспективи», — додав він.

Раніше Олександр Кохановський, генеральний директор та співвласник першої esport-мережі з набору та управління кіберспортивними командами «DreamTeam», придбав готель «Дніпро» за 1,11 млрд грн. Новий власник заявив, що готель стане локацією для кіберспортивних івентів.

Читайте також: Ньюкасл підписав форварда Борнмута Уїлсона
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...