Керівництво Суперліги оголосило про перегляд проєкту

78
2 хвилини
Керівництво Суперліги оголосило про перегляд проєкту
Керівництво Суперліги оголосило про перегляд проекту. Заяву Суперліги опублікував в Twitter кореспондент AP Роб Харріс. Ця заява зроблена після оголошення всіх шести англійських клубів про вихід з Суперліги.

«З огляду на обставини, що склалися, ми переглянемо найбільш відповідні кроки для преображення проєкту, щоб запропонувати вболівальникам найкращий вибір при одночасному збільшенні солідарних виплат для всього футбольного товариства», — йдеться в заяві Суперліги.

У вівторок глава Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) Александер Чеферін запропонував англійським клубам без наслідків вийти з Суперліги. Як повідомляє іспанське видання Mundo Deportivo, рішення про відхід було прийнято після пропозиції англійським клубам з боку УЄФА про виплати великої суми за вихід з Суперліги, при цьому командам з інших країн аналогічні пропозиції не робилися.

«Не дивлячись на вихід англійських клубів, що змушені були приймати таке рішення через тиск на них, ми переконані, що наша пропозиція повністю відповідає європейському законодавству і правилам, як це було продемонстровано сьогодні рішенням суду Іспанії про захист Суперліги від дій третіх осіб», — наголошується в заяві ліги.

На даний момент в Суперлігу входять шість команд — «Реал», «Барселона» і «Атлетіко» (всі — Іспанія), а також «Ювентус», «Інтер» і «Мілан» (всі — Італія).

Читайте також: Всі англійські клуби оголосили про вихід з Суперліги
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...