«Карпати» виключили з української прем'єр-ліги

511
1 хвилина
«Карпати» виключили з української прем'єр-ліги
Контрольно-дисциплінарний комітет Української асоціації футболу (КДК УАФ) виключив львівські «Карпати» з прем'єр-ліги. Про це повідомляється на офіційному сайті організації.

Рішення було прийнято в зв'язку з неявкою «Карпат» на два матчі чемпіонату України проти «Маріуполя». Перенесений матч 24-го туру мав відбутися 1 липня, а зустріч 29-го туру — 5 липня.

В обох матчах львівському клубу зарахували технічні поразки з рахунком 0:3. Крім того, «Карпатам» присудять технічні поразки у всіх останніх турах першості.

Секретар КДК УАФ Ігор Грищенко заявив, що «Карпати», незважаючи на виключення з прем'єр-ліги, збережуть професійний статус.

«Клуб має право подати документи на атестацію для участі в чемпіонаті першої ліги. А вже потім комітет з атестації УАФ розгляне, чи відповідають «Карпати» критеріям чи ні, і прийме рішення», — цитує Грищенко телеканал «Футбол».

На початку червня «Карпати» оголосили про відхід на карантин через масове виявлення коронавирусной інфекції у футболістів і персоналу. Захворіли близько 30 представників клубу.
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...