Іспанський Більбао відмовився від проведення матчів чемпіонату Європи з футболу

42
2 хвилини
Іспанський Більбао відмовився від проведення матчів чемпіонату Європи з футболу
Влада іспанського Більбао відмовилася від права на проведення в місті матчів чемпіонату Європи з футболу. Про це повідомляється на сайті адміністрації міста.

У заяві наголошується, що Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) в середу надіслав оргкомітету Більбао повідомлення про те, що в односторонньому порядку позбавляє місто права приймати матчі чемпіонату.

Глава УЄФА Александер Чеферін раніше заявляв, що не допустить проведення матчів чемпіонату Європи при порожніх трибунах. Більбао до останнього не надав гарантій того, що зможе організувати ігри турніру в присутності глядачів.

Оргкомітет виступив з критикою поведінки УЄФА. Відзначається, що місто з моменту отримання права на проведення матчів Євро виконував всі критерії головної організації, але в умовах пандемії влада міста оцінює здоров'я своїх громадян вище вимог УЄФА.

Підкреслюється, що Більбао витратив на організацію чемпіонату Європи більше ніж €1,2 млн і готується подати до суду для відшкодування збитків.

«Александер Чеферін не розмовляв ні з ким з оргкомітету Більбао, навіть з мером міста протягом декількох тижнів. Більбао не братиме Євро-2020 і відкидає можливі закиди у зв’язку з цим на свою адресу. Це одностороннє рішення УЄФА і позиція Федерації футболу Іспанії, яким ніколи не подобався Більбао як місце проведення Євро-2020. Ми покладаємо на них відповідальність за те, що сталося», — йдеться в заяві.

Читайте також: УЄФА врахує вибачення англійських клубів при виборі покарання для засновників Суперліги
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...