«Інтер» очолив чемпіонат Італії після перемоги над «Міланом»

58
1 хвилина
Матч 23-го туру чемпіонату Італії (Серія А) завершився перемогою «Інтера» над «Міланом» з рахунком 3:0, матч пройшов на стадіоні «Сан-Сіро».

Гравцям «Інтера» вдалося відкрити рахунок вже на п'ятій хвилині зустрічі, Лаутаро Мартінес після подачі Ромелу Лукаку головою відправив м'яч у ворота. Більше командам не вдалося змінити рахунок у першому таймі. Зате через 17 хвилин після перерви Мартінес одним дотиком замкнув простріл Івана Перішіча і подвоїв перевагу своєї команди. Третій гол забив Лукаку, який отримав м'яч від Перішіча, бельгієць пройшов з м'ячем від центру поля до штрафного, а потім відправив м'яч у нижній кут воріт, встановивши остаточний рахунок зустрічі.

Після цієї перемоги «Інтер» очолив турнірну таблицю Серії А, набравши 50 очок в 22 зустрічах. Перевага команди Антоніо Конте над «Міланом», який займав перший рядок перед цим туром, становить всього один бал. У наступному турі «Інтер» зустрінеться з «Дженоа», а «Мілану» належить грати проти «Роми».