«Інтер» і «Манчестер Юнайтед» вийшли в півфінал Ліги Європи

80
1 хвилина
Італійський «Інтер» і англійський «Манчестер Юнайтед» стали півфіналістами Ліги Європи.

Міланський клуб здобув перемогу над німецьким «Байєром» з рахунком 2:1. Рахунок в матчі відкрив гравець «Інтера» Ніколо Барелла на 15-й хвилині. До перемоги команду привів Ромелу Лукаку (21-я). У леверкузенської команди відзначився Кай Хаверц (25-я).

«Інтер» вперше вийшов в півфінал турнірів УЄФА з моменту перемоги в Лізі чемпіонів-2010. В 1/2 фіналу «Інтер» зіграє з переможцем матчу між донецьким «Шахтарем» і швейцарським «Базелем».

У півфінал також пробився «Манчестер Юнайтед», який обіграв данський «Копенгаген» з рахунком 1:0. Єдиний гол на 95-й хвилині забив Бруну Фернандеш, реалізувавши пенальті. «Манчестер Юнайтед» ставав переможцем Ліги Європи в 2017 році.

Чвертьфінали, півфінали і фінал турніру проходять з 10 по 21 серпня в Німеччині. Кожне протистояння складається з однієї зустрічі.