Голова УЄФА прогнозує для ФІФА «жахливі наслідки» через реформи ЧС

46
2 хвилини
Голова УЄФА прогнозує для ФІФА «жахливі наслідки» через реформи ЧС
Президент УЄФА Александер Чеферін закликав главу ФІФА Джанні Інфантіно не проводити голосування з питання проведення чемпіонату світу раз на два роки. Слова Чеферін цитує агентство Reuters.

«Я прошу вас і ФІФА не наполягати на голосуванні, тому що це може мати жахливі наслідки для футболу в цілому», — сказав президент УЄФА.

«Я не думаю, що було б розумно проводити голосування через подібні питання. Не тільки тому, що нам доведеться прийняти серйозні наслідки, а й тому, що зацікавлені сторони, такі як клуби та ліги, не мають права голосу. І це може завдати шкоди їхньому існуванню», — додав Чеферін.

Голосування про періодичність проведення чемпіонату світу з футболу було включено до порядку денного ради ФІФА, що проходить 20 жовтня в форматі відеоконференції. До складу ради ФІФА входять президент і генеральний секретар організації, а також представники регіональних організацій: УЄФА (Спілка європейських футбольних асоціацій), КОНМЕБОЛ (Південноамериканська футбольна конфедерація), АФК (Азійська конфедерація футболу), КАФ (Африканська конфедерація футболу), КОНКАКАФ (Конфедерація футболу країн Північної і Центральної Америки і зони Карибського моря) і ОФК (Конфедерація футболу Океанії).

Раніше стало відомо, що понад десять національних європейських асоціацій готові вийти зі складу ФІФА, якщо організація прийме рішення проводити чемпіонат світу раз на два роки.

Читайте також: Головний тренер «Ньюкасла» Стів Брюс покинув свій пост
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...