Гендиректор «Шахтаря» обурився через згоду Луческу стати головним тренером «Динамо»

339
2 хвилини
Гендиректор «Шахтаря» обурився через згоду Луческу стати головним тренером «Динамо»
Генеральний директор футбольного клубу «Шахтар» Сергій Палкін прокоментував призначення головним тренером київського «Динамо» Мірчі Луческу, який з 2004 до 2016 року тренував донецький клуб, а також назвав причини звільнення румунського фахівця. Про це він розповів в інтерв'ю для телеканалу «Україна 24», опублікованому на Youtube.

Луческу себе вичерпав. Донецький «Шахтар» виріс як клуб, пішов вгору, але Луческу залишився на колишньому рівні. Президент (Рінат Ахметов, — прим. Ред.) ще за півроку до закінчення його контракту дав завдання підшукати нових кандидатів. Це рішення не приймалося різко, воно було продуманим. Президент розумів, на що йде», — заявив Палкін.

Крім того, функціонер підкреслив, що Луческу двічі намагався повернутися в клуб, але отримав відмову, оскільки Ахметов не збирався змінювати своє рішення.

Також Палкін висловив думку про підписання румунським тренером контракту з київським «Динамо».

«Я пропрацював в «Шахтарі» 17 років і не уявляю навіть в страшному сні, що я йду працювати в «Динамо». Знаєте, Луческу називають «Містером». Але той вчинок, який він зробив — містери так не поступають, я думаю. Наведу приклад: колишній помічник Луческу Карло Ніколіні відмовив Мірчі і не увійшов до його штаб, сказавши, що він не зможе ходити по Києву і дивитися в очі вболівальникам «Шахтаря», — обурився Палкін.

Резюмуючи, функціонер припустив, ніби головною причиною приходу Луческу в «Динамо» є бажання довести, що його звільнення з «Шахтаря» було помилковим рішенням.

  • Коментарі
Завантаження коментарів ...