Гасла «Слава Україні!» і «Героям слава!» стали офіційними в українському футболі

87
2 хвилини
Гасла «Слава Україні!» і «Героям слава!» стали офіційними в українському футболі
Члени виконкому Української асоціації футболу затвердили офіційний футбольний статус гасел «Слава Україні!» і «Героям слава!». Про це повідомив президент Української асоціації футболу Андрій Павелко на своїй сторінці у Facebook, передає УНН.

«Виконком затвердив офіційний футбольний статус гасел „Слава Україні! “ і „Героям слава!“, які вже багато років є привітанням для мільйонів наших вболівальників в рідній країні і по всьому світу. На всіх матчах наших збірних! Унікальний національний футбольний код, який містять в собі ці атрибути, об’єднав усіх українців, з різних регіонів України і наших земляків з різних країн і континентів. Ми зобов’язані і маємо за честь оберігати його і наповнювати новою силою єднання! Вітаю всю футбольну Україну з цим історичним рішенням!» — написав Павелко.

Також за його словами, виконком УАФ одноголосно — 45 членів «за» — затвердив футбольні символи України.

«Відтепер, разом з малим гербом УАФ у вигляді Тризубу з написом „Ukraine“, на всіх офіційних заходах УАФ, заходах за участю представників УАФ на міжнародній арені і в матчах національних збірних зможе використовуватися великий герб — карта України з Тризубом в центрі», — повідомив Павелко.

Сьогодні — вирішальний день у перемовинах між Українською асоціацією футболу та Союзом європейських футбольних асоціацій (УЄФА) щодо рішення зобов’язати збірну України прибрати з нової форми слоган «Героям слава».

Читайте також: Разумков не вважає образливим слоган на формі збірної України з футболу
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...