Футбольна асоціація країн Північної Європи виступила проти проведення ЧС раз у два роки

66
2 хвилини
Футбольна асоціація країн Північної Європи виступила проти проведення ЧС раз у два роки
Футбольна асоціація країн Північної Європи розкритикувала пропозицію про проведення чемпіонату світу з футболу раз на два роки. Заяву організації наводить пресслужба Спілки європейських футбольних асоціацій (УЄФА).

Раніше президент Міжнародної федерації футболу (ФІФА) Джанні Інфантіно заявляв про намір організації до кінця року прийняти рішення щодо проведення чемпіонату світу кожні два роки. Інфантіно відзначав, що таке рішення дозволить чітко визначити календар турнірів клубів і збірних.

«Футбольна асоціація країн Північної Європи рішуче виступає проти ідеї проведення чемпіонату світу з футболу раз на два роки. Ми проти цієї ідеї, тому що чемпіонат Європи буде витіснений з уваги громадськості та ЗМІ, це рішення радикально змінить футбольну екосистему, в якій футбольні організації узгоджують міжнародний календар матчів, вікна для турнірів і так далі», — йдеться в повідомленні асоціації.

«Це може унеможливити продовження нашої нинішньої моделі національних турнірів і матчів національних збірних. Ми не можемо очікувати, що клуби відпустять гравців на чемпіонати світу з футболу, що проводяться раз на два роки. Пропоновані радикальні зміни чемпіонатів світу мають величезні наслідки для футбольної спільноти, такі зміни повинні проводитися за згодою сторін, а не в поспіху», — наголошується в релізі.

У Футбольну асоціацію країн Північної Європи входять федерації футболу Данії, Ісландії, Норвегії, Фарерських островів, Фінляндії та Швеції.

Читайте також: «Барселона» провела 21 матч на стадіоні «Камп Ноу» в аварійному стані
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...