Дубль Роналду приніс «Ювентусу» перемогу над «Лаціо»

150
1 хвилина
«Ювентус» на своєму полі обіграв «Лаціо» в матчі 34-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустріч завершилася перемогою туринського клубу з рахунком 2:1.

Обидва голи «Ювентуса» в цій грі забив нападник Кріштіану Роналду. На 51-й хвилині він реалізував 11-метровий, а три хвилини потому відзначився з передачі Паоло Дібали.

«Лаціо» відповів голом форварда Чіро Іммобіле, який забив з пенальті на 83-й хвилині.

Роналду забив 29-й і 30-й голи в цьому сезоні Серії А. У списку кращих бомбардирів першості він зрівнявся з форвардом «Лаціо» Чіро Іммобіле, на рахунку якого тепер також 30 м'ячів. За 12 голів обидва форварди забили з пенальті.

«Ювентус» завдяки цій перемозі зміцнив лідерство в Серії А. Туринський клуб набрав у 34 матчах 80 очок і випереджає «Інтер» на вісім балів.

«Лаціо», який за останній місяць втратив ряд провідних гравців через травми, зазнав четвертої поразки в останніх п'яти матчах Серії А. Команда з 69 очками займає в першості четверте місце.