Донецький «Шахтар» вийшов у півфінал Ліги Європи

792
1 хвилина
Донецький «Шахтар» обіграв «Базель» в чвертьфінальному матчі Ліги Європи. Зустріч, що проходила на стадіоні «Фелтінс-Арена» в німецькому Гельзенкірхені, завершилася з рахунком 4: 1 на користь українського клубу.

Забитими голами у складі «Шахтаря» відзначилися Жуніор Мораес, Тайсон, Алан Патрік і Додо. Єдиний м'яч «Базеля» виявився на рахунку Ріккі ван Вольфсвінкеля.

«Шахтар» вийшов у півфінал Ліги Європи втретє в історії. Наступним суперником донецького клубу стане міланський «Інтер», який в чвертьфіналі обіграв «Байєр» з рахунком 2:1.

В іншому півфіналі Ліги Європи зіграють іспанська «Севілья» і англійський «Манчестер Юнайтед». Фінал турніру відбудеться 21 серпня в Кельні на стадіоні «Рейн Енергі».