Динамо здобуло першу перемогу за Луческу в офіційних матчах

294
1 хвилина
Розгромивши Олімпік з рахунком 4:1 в першому турі української Прем'єр-ліги, Динамо здобуло першу перемогу за нового головного тренера Мірчі Луческу.

Київська команда вийшла вперед вже на 8-й хвилині. Буяльський залишили одного, і він головою відправив м’яч у сітку після навісу Караваєва.

Під кінець першої чверті години гри рахунок став 0:2. Де Пена навісив в штрафну, де необережно зіграв Завійський, зрізавши м’яч у свої ворота.

На 23-й хвилині донецькому колективу вдалося звести відставання до мінімуму. Грубу помилку допустили захисники суперника, залишивши одного Політило, який без проблем переправив м’яч у сітку після навісу.

На 56-му оберті секундної стрілки після кількох втрачених моментів успіху домігся Супряга. Родрігес віддав на Буяльського, той прострілив на нападника, який пробив у порожні ворота.

У кінці гри ще один м’яч забив Циганков після передачі Родрігеша. Олімпік — Динамо 1:4