Динамо під керівництвом Луческу перемогло Шахтар і виграло Суперкубок України

289
1 хвилина
Динамо під керівництвом екснаставника Шахтаря Мірчі Луческу з рахунком 3:1 перемогло Шахтар і завоювало Суперкубок України.

В першу третину години гри кожна з команд втратила по одному моменту, які не реалізували Супряга у киян і Додо в донеччан.

На 20-й хвилині Динамо домоглося свого після відмінної комбінації. Сидорчук підключився до атаки, отримав пас від Жерсона Родрігеша і навісив на Де Пену, який головою відправив м’яч у сітку.

Наприкінці півгодини гри з гаком рахунок став 2:0. Родрігеш примчав із м’ячем з центру поля і технічно пробив з-за меж штрафного, перекинувши Пятова.

Через шість хвилин Шахтар скоротив відставання до мінімуму. Додо навісив в штрафну, а там Мораес переграв захисника на другому поверсі та головою відправив м’яч у кут воріт.

Ще до перерви чемпіон міг встановити рівновагу, але після удару Тете з лінії штрафного володаря Кубка України врятувала поперечина.

У підсумку Динамо не тільки не дозволило Шахтарю зрівняти рахунок, а й збільшило свою перевагу. Це Андрієвський після розіграшу кутового навісив на Соля, а той ударом головою не залишив шансів Пятову.