«Челсі» переміг «Ювентус» з рахунком 4:0

71
1 хвилина
Лондонський футбольний клуб «Челсі» переміг туринський «Ювентус» з рахунком 4:0 у домашньому матчі п’ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Голи забили Трево Чалоба (25-а хвилина), Ріс Джеймс (56), Каллум Хадсон-Одой (58), Тімо Вернер (90+5).

«Ювентус» зазнав найбільшої поразки з лютого 2004 року, коли в чемпіонаті Італії поступився «Ромі» з аналогічним рахунком.

Завдяки цій перемозі «Челсі» достроково вийшов до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Це був 50-й матч «Челсі» під керівництвом Томаса Тухеля, який очолив команду взимку 2021 року. За цей період клуб здобув 32 перемоги.

Перше місце в групі H займає «Челсі», який набрав 12 очок. Другим іде «Ювентус» (12 очок).

У наступному матчі «Челсі» на виїзді зіграє з російським «Зенітом» 8 грудня. «Ювентус» того ж дня зустрінеться зі шведським «Мальме».