«Баварія» вдома програла «ПСЖ» з рахунком 2:3

35
1 хвилина
Німецька «Баварія» програла вдома французькому «Парі-Сен-Жермен» з рахунком 2:3 в першому матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

У складі господарів відзначилися Ерік Максім Шупо-Мотінг (37 хвилина) і Томас Мюллер (60), у гостей — Кіліан Мбаппе (3,68) і Маркіньос (28).

ПСЖ перервав 19-матчеву безпрограшну серію «Баварії». В останній раз мюнхенський клуб програвав 13 березня 2019 року в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів англійському «Ліверпулю».

Гра у відповідь пройде 13 квітня в Лондоні. Переможець протистояння зустрінеться з кращою командою в парі «Манчестер Сіті» (Англія) — «Боруссія» (Дортмунд, Німеччина). Перша гра завершилася домашньою перемогою «Манчестер Сіті» з рахунком 2:1.