«Баварія» стала 30-разовим чемпіоном Німеччини

99
2 хвилини
Після перемоги над «Вердером» мюнхенська команда відірвалася на 10 очок від найближчого переслідувача і за два тури до закінчення турніру стала чемпіоном.

«Баварія» здобула гостьову перемогу над «Вердером» в рамках 32-го туру чемпіонату Німеччини з футболу. Зустріч завершилася мінімальною перемогою мюнхенської команди — 0:1.

Єдиний гол в матчі в кінці першого тайму забив польський форвард Роберт Левандовскі. Йому асистував Жером Боатенг.

На 79-й хвилині матчу за другу жовту картку з поля був видалений вінгер «Баварії» Альфонсо Девіс, проте це ніяк не вплинуло на результат гри.

Завдяки цій перемозі «Баварія» набрала 76 очок і відірвалася від дортмундської «Боруссії» на 10 очок. У «Боруссії» один матч в запасі (17 червня вона зіграє з «Майнцом»), проте навіть якщо «Баварія» в останніх двох іграх потерпить дві поразки, а дортмундці візьмуть дев'ять очок з дев'яти можливих, то вони все одно не зможуть наздогнати мюнхенський колектив.

Таким чином, «Баварія» достроково оформила перемогу в чемпіонаті. Це чемпіонство стало для неї 30-м за рахунком і восьмим поспіль. «Баварія» з великим відривом лідирує по числу чемпіонських титулів. Слідом за нею йдуть «Нюрнберг» (дев'ять чемпіонських), «Боруссія» з Дортмунда (вісім), «Шальке 04» (сім) і «Гамбург» (шість).

В останніх двох турах «Баварія» зіграє на своєму полі з «Фрайбургом» і в гостях з «Вольфсбургом». Обидві команди борються за потрапляння в єврокубки, перебуваючи в одному результативному балі один від одного в таблиці.

Роберт Левандовскі, який приніс «Баварії» перемогу в грі з «Вердером», забив свій 31-й гол у нинішній кампанії. Він лідирує в списку бомбардирів турніру і має всі шанси взяти приз найкращому снайперу чемпіонату. На другому місці в снайперської гонці йде форвард «РБ Лейпциг» Тімо Вернер з 25 забитими голами.