«Барселона» обіграла київське «Динамо» в матчі групового етапу Ліги чемпіонів

83
1 хвилина
«Барселона» обіграла київське «Динамо» в матчі групового етапу Ліги чемпіонів. Зустріч пройшла на стадіоні «Камп Ноу» і завершилася з рахунком 1:0.

Єдиний гол в матчі забив центральний захисник Жерард Піке. Йому вдалося відзначитися на 36-й хвилині першого тайму після передачі Жорді Альби.

Для Піке це перший гол з початку розіграшу Ліги чемпіонів. Всього з початку сезону він відзначився всього два рази, свій перший гол він забив у матчі проти «Реал Сосьєдад» в матчі чемпіонату Іспанії.

Для «Барселони» це перша перемога в Лізі чемпіонів з початку розіграшу турніру. У минулих турах команда поступилася «Баварії» і «Бенфіці», пропустивши від них по три м'ячі.

«Динамо» програло другий матч поспіль, в минулій грі команда поступилася «Баварії» (0:5), а в першому турі зіграла внічию з «Бенфікою» (0:0).

У турнірній таблиці групи E «Барселона» займає третє місце, набравши три очки в трьох зустрічах. «Динамо» вдалося заробити всього один бал, через це команда опустилася на останню сходинку. Наступний матч між командами відбудеться 2 листопада в Києві.