«Арсенал» зіграє з «Вільярреалом» в півфіналі Ліги Європи

107
1 хвилина
Англійський футбольний клуб «Арсенал» зустрінеться з іспанським «Вільярреалом» в півфіналі Ліги Європи сезону-2020/21.

У чвертьфінальному матчі турніру «Арсенал» в гостях здобув перемогу над чеською «Славією» з рахунком 4:0. Забитими м’ячами відзначилися Ніколя Пепе (18-я хвилина), Олександр Ляказетт (21, з пенальті, 77) і Букайо Сака (24). Перший матч завершився внічию — 1:1.

У матчі-відповіді чвертьфіналу «Вільярреал» обіграв «Динамо» з рахунком 2:1. У складі переможців забитими м’ячами відзначилися Пако Алькасер (36-я хвилина) і Херард Морено (43), у тих, хто програв відзначився Міслав Оршіч (75). У першій зустрічі іспанці також виявилися сильнішими (1:0).

Перші півфінальні матчі Ліги Європи пройдуть 29 квітня, матчі-відповіді — 6 травня. Фінал турніру запланований на 26 травня в польському Гданську.