5 найбільш очікуваних поєдинків в боксі після карантину

270
4 хвилини
5 найбільш очікуваних поєдинків в боксі після карантину
Карантин зламав багато планів. Через нього довелося перенести або скасувати багато поєдинків. Але це не назавжди і до середини літа-початку осені варто очікувати веселощі в боксі. 

Тайсон Ф’юрі – Деонтей Вайлдер

Третього поєдинку між ними варто було чекати вже до літа. Незважаючи на те, що Ф'юрі виграв більш ніж впевнено, у Вайлдера була можливість активувати негайний реванш, що він і зробив. Деонтей придумав тисячі пояснень, чому він програв, і заявив, що третього разу все буде по-іншому.

Ф'юрі теж не проти. Варто почати з того, що є домовленості за контрактом. Звичайно, це відмінний гонорар. Ну і не факт, що в третьому поєдинку щось зміниться: Тайсон точно буде фаворитом і втретє.

Час організації поєдинку буде залежати лише від того, наскільки швидко закінчиться карантин. Далі місяць-два і ми знову побачимо гігантів в одному рингу.

Тайсон Ф’юрі – Ентоні Джошуа

Несподівано для всіх Ентоні оголосив, що хоче зустрітися з Ф'юрі і викликав того на бій. Джошуа заявив, що хоче стати незаперечним чемпіоном світу. Для цього, за словами британця, йому потрібно перемогти всіх: від Ф'юрі та Усика до Ортіса та Вайлдера.

Почати Ентоні вирішив з Тайсона і об'єднати пояси. Джошуа каже, що відмовиться від поєдинку з Пулєвим і закликає Ф'юрі відмовитися від реваншу з Вайлдером. Звичайно, виглядає ця затія дивно. IBF відбере пояс чемпіона у Ентоні, якщо він знову відмовиться битися з їхнім претендентом. Та й Тайсон не буде позбавляти себе декількох мільйонів через те, що не виконає умови контракту.

Олександр Усик – Дерек Чісора

Олександр повинен був зустрітися з Дереком навесні, але тепер все перенеслося на невизначену дату. Олександр Красюк каже, що на найближчу доступну. Найімовірніше, вони зустрінуться влітку, але, якщо ситуація не буде швидко поліпшуватися, можливо, і в вересні.

Для обох це великий простій, але для Усика все ж трохи більший. До поєдинку проти Візерспуна Олександр не бився близько року, а зараз пройде ще більше часу.

У свою чергу, Чісора теж не молодіє. Дереку тридцять вісім років і кожен наступний бій легко може стати останнім. Виходити проти молодого, мотивованого Усика після такої перерви — проблематично. Незважаючи на це, шоу буде відмінним. Величезна арена божевільних британців і стилі, які зроблять бій.

Василь Ломаченко – Теофімо Лопес

Половину того, що сказано про поєдинок Усика і Чісори, можна перенести на цей бій. Василь буде поза рингом більше, ніж півроку, а в суперниках молодий ударник, який є набагато більшим за нього.

Теофімо Лопес чекає кінця карантину і пандемії навіть сильніше за українця - у нього астма, і американець в зоні ризику коронавірусу. Він уже дав величезну кількість інтерв'ю, в яких десятки раз розповів, як переможе українця. Теофімо мотивований і горить бажанням стати абсолютом в 22 роки.

Василь тренується в залі в Білгород-Дністровському і не привертає до себе уваги. За весь карантин він дав одне інтерв'ю в якому висловився просто: «Теофімо утримує мій пояс». Здається, це буде головне шоу в кар'єрі Ломаченка.

Сауль Альварес – Геннадій Головкін

Було очевидно, що ці хлопці обов'язково зустрінуться втретє. По-перше, нічия і перемога Альвареса — так собі результати. Обидва рази спірні, обидва рази виникали питання у багатьох. Коли Сауль підписав контракт з DAZN, а пізніше туди ж вирушив і Геннадій, стало ясно, до чого це робиться.

Вони повинні були зустрітися в 2020 році за будь-яких розкладів. У Альвареса накльовувався бій проти Кьоре Мурати, але далі  — тільки Головкін. Тепер цей крок в сторону японця можна відкласти. 

Джерело — Sport.ua
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...