22 футболістки викликані в жіночу збірну України на майбутні матчі відбору до Євро-2022

321
2 хвилини
22 футболістки викликані в жіночу збірну України на майбутні матчі відбору до Євро-2022
Головний тренер жіночої збірної України Наталя Зінченко оголосила список гравців, які будуть готуватися до майбутніх матчів відбору на чемпіонат Європи-2022 проти Ірландії та Греції. У заявку національної команди увійшли 22 футболістки.

Заявка жіночої збірної України:

Воротарі: Ірина Саніна (Житлобуд-1), Катерина Самсон, Дарина Бондарчук (обидві – Житлобуд-2);

Захисники: Дарина Кравець (Реймс, Франція), Ольга Басанська (Житлобуд-1), Ірина Подольська, Катерина Корсун, Анастасія Філенко, Натія Панцулая (всі – Житлобуд-2), Любов Шматко (Мінськ, Білорусь);

Півзахисники: Ольга Овдійчук, Дарина Апанащенко, Анна Петрик (всі – Житлобуд-1), Таміла Хіміч (Мінськ, Білорусь), Ія Андрущак, Яна Малахова, Яна Калініна, Вероніка Андрухів, Тетяна Тріль-Полюхович (всі – Житлобуд-2);

Нападники: Надія Куніна, Ольга Бойченко (обидві – Житлобуд-1), Ніколь Козлова (Вірджинія Тих, США).

Збірна України йде на третьому місці відбіркової групи I. Команда Зінченко набрала шість очок в п’яти матчах і відстає від Ірландії, що йде на другій позиції, на сім пунктів. У синьо-жовтих є гра в запасі.

Команда Зінченко 23 жовтня в Києві прийме Ірландію. 27 жовтня збірна України на виїзді зіграє проти Греції.

Фінальна частина чемпіонату Європи пройде в Англії з 6 по 31 липня 2022 року. Спочатку турнір мав пройти влітку 2021 року, але був перенесений через пандемію COVID-19.

Читайте також: Україна перемогла Іспанію на НСК Олімпійський завдяки голу Циганкова
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...