Зеленський звернувся до Ради з проханням відкласти його законопроєкт про перезапуск КСУ

228
1 хвилина
Зеленський звернувся до Ради з проханням відкласти його законопроєкт про перезапуск КСУ
Президент України Володимир Зеленський звернувся до Верховної Ради з проханням не розглядати законопроєкт його авторства про перезапуск Конституційного Суду. Про це повідомила пресслужба Офісу президента в Telegram.

Зазначається, що Раду попросили відкласти проєкт закону до отримання висновків Венеціанської комісії щодо ситуації, яка склалася після знищення системи контролю за електронним декларуванням в Україні. При цьому висновки комісії очікуються вже наприкінці поточного тижня.

Як повідомляють у пресслужбі, законопроект Зеленського про перезавантаження Конституційного Суду був спрямований тільки на те, щоб відновити довіру громадян до конституційного судочинства. Наразі ж у Раді є понад десять ініціатив для виведення України з конституційної кризи. Але ухвалення лише одного закону недостатньо для відновлення повноцінної роботи антикорупційної інфраструктури.

Нагадаємо, нещодавно президент України Володимир Зеленський заявив, що Верховна Рада до кінця року має ухвалити рішення щодо Конституційного Суду. Тоді він додав про можливість кадрових перестановок.

Читайте також: Сьогодні Кабмін має намір представити план обмежень під час локдауну
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...