Зеленський зі Степановим відкрили новий корпус Охматдиту в Києві

167
2 хвилини
Зеленський зі Степановим відкрили новий корпус Охматдиту в Києві
Сьогодні, 29 липня, президент України Володимир Зеленський спільно з міністром охорони здоров'я Максимом Степановим відкрили в Києві другу чергу нового корпусу Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит». Про це повідомляє Офіс президента в Facebook.

«У нас сьогодні прекрасний, фантастичний день – відкриття фантастичного корпусу фантастичної лікарні «Охматдит». Відкрито шість нових відділень. Це допоможе зберегти життя українських дітей», – сказав Глава держави під час спілкування зі ЗМІ після відвідання лікарні.

Володимир Зеленський зазначив, що нові відділення оснащені найсучаснішою медичною технікою, як це й має бути у якісній новітній лікарні світового рівня.

«Це був запит лікарів, запит дітей, запит професіоналів – і ми на це зреагували. Найкраща техніка, яка є сьогодні у світі, – тут вона є», – сказав Президент.

Також Глава держави наголосив, що дуже важливо, що у нових відділеннях «Охматдиту» буде змога забезпечити високий рівень діагностики захворювань, яку раніше доводилося робити за кордоном і сплачувати за це в кілька разів більше, ніж ці процедури коштують в Україні.

«Є такий діагностичний центр – я всіх вітаю. Прекрасне внутрішнє відчуття, що ми чимось допомагаємо нашим дітям не на словах, а дійсно на справах», – наголосив Зеленський.

Степанов зазначив, що в новому корпусі будуть знаходитись відділення онкологічного профілю, трансплантації кісткового мозку та імунотерапії, інтенсивної хіміотерапії онкогематологічних захворювань, онкогематології, онкології. Міністр вважає, що лікування дітей в Києві буде дешевше, ніж за кордоном, і Україна зможе заощадити мільярди гривень.

Також Степанов пообіцяв підняти зарплати медичним працівникам, щоб запобігти відтоку кадрів за кордон. Міністр висловив упевненість, що заробітна плата лікаря-початківця повинна становити 20-25 тисяч гривень.
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...