Зеленський заявив, що Венедіктова має показати результат до кінця року

358
1 хвилина
Зеленський заявив, що Венедіктова має показати результат до кінця року
Президент України Володимир Зеленський зазначає, що генеральний прокурор Ірина Венедіктова має показати результати своєї роботи до кінця року, як цього очікували й від попереднього генпрокурора.

Про це повідомляє Інтерфакс Україна.

В інтерв'ю програмі Hard Talk на ВВС, відповідаючи на запитання про причину зміни генпрокурора в березні 2020 року після півроку його роботи, Зеленський пояснив: «Вони нікого не посадили. Вони могли не пересаджати всіх корупціонерів, я розумію. Півроку — дуже мало. Але мають бути кроки, ми маємо відповідати перед суспільством, якому ми пообіцяли, що будуть посадки. Ми це обіцяли. І якщо зараз діючий генпрокурор, новий генпрокурор, якщо вона до кінця року не покаже свого результату, їй я дам таку саму відповідь».

При цьому глава держав заявив, що не впливає на правоохоронні органи і, зокрема, на розслідування справ стосовно п'ятого президента України Петра Порошенка.

«Мене в принципі не цікавить, що з ним відбувається щодня. Я вважаю, що всі рівні перед законом. Так має бути. Є кримінальні справи проти тих чи інших чиновників, кримінальні справи, які є проти бізнесменів, що вкрали гроші чи, ймовірно, вкрали гроші. Вони мають постати перед судом», — зазначив Зеленський.

Читайте також: Зеленський: «Якщо я не зможу закінчити війну, потрібна інша людина»
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...