Зеленський заявив, що не знає, хто стоїть за замахом на Шефіра

95
2 хвилини
Зеленський заявив, що не знає, хто стоїть за замахом на Шефіра
Президент України Володимир Зеленський заявив, що не знає, хто стоїть за замахом на його першого помічника Сергія Шефіра, однак відразу після виступу в межах 76-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН він повертається до Києва. Про це пише Інтерфакс-Україна.

«Відразу після виступу на Генасамблеї ООН я вилітаю до столиці. Хто за цим стоїть, скажу відверто — не знаю. Поки що. Що це за сили, можливо, внутрішні чи зовнішні. Але силами не вважаю їх, тому що передавати мені „привіт“ пострілами з лісу в автомобіль мого друга — це слабкість», — заявив Зеленський.

За словами Зеленського, «відповідь буде сильною». Він також додав, що спроба замаху на Шефіра «не впливає на силу всієї президентської команди».

«На силу нашої команди це не впливає. На той курс, який я обрав зі своєю командою на зміни, на детінізацію нашої економіки, на боротьбу з криміналітетом, з великими, впливовими фінансовими групами це жодним чином не впливає. Навіть навпаки, тому що цей мандат, мандат на зміни, нам дав народ України», — зазначив президент.

Як повідомлялося, о 10-й ранку в середу, 22 вересня, поблизу с. Лісники (Київська обл.) було обстріляно автомобіль першого помічника президента України Володимира Зеленського Сергія Шефіра, водій отримав поранення.

Читайте також: Верховна рада України ухвалила закон про запобігання і протидію антисемітизму
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...