Зеленський заявив про потребу реформувати ринок соцпослуг

1487
2 хвилини
Зеленський заявив про потребу реформувати ринок соцпослуг
Після смертельної пожежі в харківському будинку для літніх людей президент Володимир Зеленський заявив, що виступає за законодавче врегулювання сфери надання соціальних послуг в Україні.

Про це він повідомив у коментарі журналістам в Харкові 22 січня після відвідин у лікарні постраждалих під час пожежі, передає «Укрінформ».

Повинна бути реформа глобальна на цьому кейсі, я вважаю..Тому будуть законодавчі ініціативи, повинна бути реформа. Люди можуть отримувати нормальні якісні послуги. Думаю, що як приватні послуги можуть бути, так і комунальні, як би це не звучало, такий ринок справедливих соціальних послуг повинен бути відкритий в Україні», — сказав Зеленський.

Президент зазначив, що такі нелегальні об'єкти як згорілий госпіс дійсно функціонують, люди про них знають. При цьому власники установ податків не платять.

«Принаймні, я вже зрозумів, що люди, в принципі, знають про такі приватні хоспіси. Те, що мені деякі наші колеги з правоохоронних органів сказали, що ніхто не знає про це, думаю, що це не правда, тому що в інтернеті можна зареєструватися, простіше зареєструватися, коштує це на місяць від 5 до 15 тисяч (гривень — ред.)», — додав Зеленський.

Нагадаємо, 21 січня в Харкові сталася масштабна пожежа в будинку для літніх людей. Загинули 15 осіб, 5 постраждали. Кабмін на доручення президента створив спецкомісію для розслідування трагедії.

Читайте також: Тупицький просить Зеленського притягнути до відповідальності співробітників УДО за блокування роботи КС
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...