Зеленський заявив про «початок діалогу» між Україною і Росією

1299
2 хвилини
Зеленський заявив про «початок діалогу» між Україною і Росією
Президент України Володимир Зеленський заявив, що поки що рано говорити про відновлення відносин між Києвом і Москвою, проте зазначив, що має місце «початок діалогу».

«На жаль, ми втратили слово «відносини» і втратили значення цього слова між нашими країнами, після того, як Росія анексувала незаконно Крим і почалася війна на сході України», – сказав політик на спільному брифінгу у вівторок в Відні з президентом Австрії Александром ван дер Беленом, відповідаючи на питання про те, які в нього стосунки з російським лідером Владіміром Путіним, передає Інтерфакс.

Зеленський зазначив, що раніше українці і росіяни називали один одного «братами і сестрами», і між країнами були прекрасні відносини.

«А сьогодні 14 тисяч загиблих, а сьогодні – немає двох територій нашої незалежної країни. Тому я поки що не знайшов слова про те, що між нами», – підкреслив Зеленський.

При цьому він вказав, що Київ і Москва почали говорити, що призвело до режиму тиші в Донбасі, який «складніший, ніж ми думали, але він є», завдяки чому Україна змогла все-таки повернути додому 140 своїх громадян.

«Я вважаю, що це і є початок діалогу. А з приводу «відносин» нам, мені здається, ще дуже і дуже рано говорити», – додав український президент.

Читайте також: Мінцифри хоче запустити проєкт по масовій ліквідації непотрібних довідок
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...