Зеленський закликав уряд забезпечити виплатами сім'ї загиблих медиків

1906
1 хвилина
Зеленський закликав уряд забезпечити виплатами сім'ї загиблих медиків
Президент України Володимир Зеленський закликав уряд забезпечити страховими виплатами сім'ї померлих від коронавірусу медиків. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Станом на 21 грудня до Міністерства соціальної політики надійшов 41 пакет з документами для страхових виплат. З них 33 — було профінансовано. Водночас президент наголосив, що смертельних випадків в Україні значно більше.

«Це питання стоїть дуже гостро... Необхідно спростити бюрократію. Можливо, люди просто не знають, як подавати ці пакети документів, чи це дуже складно? Я прошу вас, щоб люди, які втратили члена родини, отримали виплати. Треба не просто сидіти й чекати документів. Ініціюйте діалог з такими сім’ями самі», — закликав Володимир Зеленський.

Нагадаємо, у червні Кабінет міністрів України визначив розмір виплати медичним працівникам у разі встановлення інвалідності чи смерті від коронавірусу. Сума виплат для громадян з інвалідністю становить від 630 тисяч до 840 тисяч гривень. Однак, у разі смерті медика від COVID-19 під час виконання професійних обов'язків, його родині повинні надати 1 мільйон 575 тисяч 500 грн.

За словами міністра соціальної політики України Марини Лазебної, за час пандемії в Україні загинуло 300 медичних працівників, однак не всі родини можуть отримати виплати.

Читайте також: Фінальний законопроект по КСУ розглянуть у Раді наступного року
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...