Зеленський закликав скликати позачергове засідання Ради заради підвищення мінімалки

242
1 хвилина
Зеленський закликав скликати позачергове засідання Ради заради підвищення мінімалки
Володимир Зеленський закликав скликати позачергове засідання Верховної Ради після Дня Незалежності заради розгляду законопроекту про підвищення мінімалки.

Президент Володимир Зеленський звернувся до голови Верховної Ради Дмитру Разумкова з проханням провести позачергове засідання парламенту 25 серпня і розглянути законопроєкт про підвищення мінімальної зарплати. Про це йдеться в повідомленні Офісу президента.

«Упевнений, що депутати проголосують за законопроект за збільшення мінімальної заробітної плати до п’яти тисяч гривень», — заявив Зеленський.

Також він додав, що в майбутньому мінімальну зарплату буде підвищено до 6 тис. грн з 2021 року. Протягом наступного року мінзарплата буде підвищена до 6,5 тис. гривень.

За словами Зеленського, після підвищення мінімальної заробітної плати зростуть доходи працівників бюджетної сфери: вчителів, медиків, соцпрацівників, оскільки їх посадові оклади розраховуються за єдиною тарифною сіткою, прив’язаною до мінімальної зарплати.

Раніше бізнес розкритикував ініціативу президента Зеленського підвищити мінімальну зарплату в Україні. У Європейській Бізнес Асоціації вважають, що це призведе до збільшення кількості тіньових зарплат.
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...